"Bajkowy Świat

to niepubliczne przedszkole językowe, gwarantujące wysoką jakość usług oraz profesjonalny personel. Przedszkole działa cały rok!

1. Grupy przedszkolne

Grupy przedszkolne od września 2017 wyglądają następująco:​

Maluchy – Grupa 3-latków –  16

Średniaki – Grupa 4,5 -latków –  17 osób

Starszaki (Zerówka) - Grupa 5 i 6-latków –  9 osób

2. Wakacje w przedszkolu

Oferujemy możliwość zapisania dziecka na okres wakacyjny!!! smiley

Zapraszamy!

3. Zajęcia w przedszkolu

Oferujemy następujące zajęcia dodatkowe:

Język angielski (codziennie w trakcie zajęć, posiłków i zabawy)

Język angielski z Native Speaker'em (raz w tygodniu)

Język francuski (raz w tygodniu)

Język niemiecki (raz w tygodniu)

Język włoski (raz w tygodniu)

Rytmika (raz w tygodniu)

Zajęcia artystyczne (raz w tygodniu)

Gimnastyka (codziennie)

Zajęcia z logopedą lub logorytmika (raz w tygodniu)

Religia (raz w tygodniu)

Bajkoterapia (30 minut tygodniowo)

Warsztaty z psychologiem (w razie potrzeby)

Taniec (raz w tygodniu)

5. Opieka "na godziny"

Ponadto, oferujemy opieką nad dziećmi w wieku 3 – 6 lat „na godziny” !

Chcesz załatwić ważne sprawy lub po prostu zrobić spokojnie zakupy a nie masz z kim zostawić swojego malucha? Zadzwoń do nas! Oferujemy profesjonalną opiekę od poniedziałku do piątku!

Godzina opieki kosztuje 6 zł.

6. Atrakcje

Przedszkolaki z Bajkowego Świata to prawdziwi szczęściarze ponieważ przedszkole usytuowane jest w bardzo dobrej lokalizacji. Zaraz obok przedszkola znajduje się "Fikoland" czyli sala zabaw dla dzieci, do której wybieramy się raz w tygodniu w trakcie roku szkolnego a w czasie wakacji kiedy tylko niebo się zachmurzy i deszcz nie pozwala na spacery i zabawy w ogodzie.

Dodatkową atrakcją jest duży, piękny ogród przed budynkiem a w nim… niespodzianka! Dinozaury, figury prehistorycznych ludzi oraz plac zabaw! Taki ogród to wspaniałe miejsce do figlów i szaleństwa!

Przedszkole znajduje się niedaleko Parku Jordanowskiego gdzie przedszkolaki często bawią się na placu zabaw. Spacery do parku to nieodłączna częśc przedszkolnego dnia kiedy mamy ładną pogodę.

Ponadto, Przedszkole organizuje ciekawe atrakcje dla dzieci, co roku zapraszani są wyjątkowi goście: strażacy, górnicy oraz policjanci, odwiedził nas także ratownik medyczny, leśnik, weterynarz i wiele innych ciekawych osób, od których uczymy się o świecie.

Inne atrakcje to m.in.: przejażdżka kolejką krośnieńską po mieście, wycieczki do parku rozrywki Park-Mani, ogniska w ogrodzie, przejażdżki konne, przedstawienia, teatrzyki, odwiedziny magika, pikniki, pokazy chemiczne, wycieczki, zabawy: karnawałowa oraz andrzejkowa, zawody sportowe i wiele innych.