facebook

Nasz Przedszkolak laureatem konkursu plastycznego22-11-2016

Z dumą i radością zawiadamiamy, że przedszkolak z grupy Bumblebees, Jakub Kulig., otrzymał nagrodę główną w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Słońce, woda i przygoda" pod hasłem "Morskie klimaty" w kategorii PRZEDSZKOLA. 

 

Była to IX edycja konkursu, który organizowany jest przez SP nr. 2 i Przedszkole Publiczne nr.15 w Rzeszowie. 

Praca Kuby została wykonana przez niego własnoręcznie i choć w trakcie tworzenia dobór kolorów zdziwił nieco panią Madzię, efekt końcowy był wspaniały, co skłoniło nauczycielkę do zgłoszenia go do konkursu.

Przedszkolak, jako jeden z nielicznych, otrzymał nagrodę główną, co jest ogromnym wyróznieniem, biorąc pod uwagę fakt, iż w konkursie brały udział dzieci z wielu miast z całej Polski. Kuba odebrał dyplom i kalendarz pamiątkowy ze zdjęciem swojego dzieła w Rzeszowie.

Gratulujemy utalentowanemu Kubie, jak również jego Rodzicom oraz pani Magdalenie Zajdel, która rozbudza w dzieciach pasję tworzenia! Oto kilka pamiątkowych zdjęć…

  • 1m
  • 2m
  • 3m
  • 4m
  • 6m
  • 7m
  • mik